czwartek, 24 września"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Parafia Św. Floriana w Uniejowie zaprasza na Wieczory Uwielbienia w ostatnią sobotę miesiąca.

Rekolekcje Odnowy Wiary

“Przyjdźcie do Mnie wszyscy , którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” Mt 11, 28. Jeśli potrzebujesz i czekasz na zmianę w Twoim życiu, to zaproszenie do Ciebie.

Seminarium Odnowy Zycia w Duchu Świętym to rekolekcje, które przechodzimy w domu. Trwają 10 tygodni. Podczas ich przeżywania dwukrotnie pojedziemy do Sanktuarium Imienia Jezus, do oo. Jezuitów w Łodzi, aby spotkać się z Jezusem i przyjąć dar uzdrowienia oraz wylania darów Ducha Świętego. To święty czas, który odmienił życie wielu. Jest początkiem wielkiej życiowej przygody z Duchem Świętym.

ZAPISY na  rekolekcje wykonuje się poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://odnowa.jezuici.pl/rekolekcje/seminarium

  • w polu “grupa modlitewna” proszę wpisać nazwę Ten sam Duch – to będzie identyfikacja naszej uniejowskiej grupy.

MATERIAŁY, czyli 11 książek dostępne są również na tej stronie. Koszt ich zakupu to 116 zł. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości zakupu, proszę o kontakt (668 236 110 – Rafał). Jest możliwość wypożyczenia.

Z ostatniego Wieczoru Uwielbienia

Odtwórz wideo

Zapraszamy 26 września 2020

Wspólne Uwielbienie z uczestnictwem Księdza Infułata Andrzeja Ziemieśkiewicza Proboszcza Parafii, Księżmi Wikariuszami, Siostrami ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi rozpoczęło się w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy, śpiewu, uwielbienia Boga za wstawiennictwem Matki Bożej Maryi. Zwieńczeniem wspólnej modlitwy jest Msza św. połączona z adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza i charyzmatyczną modlitwą.

Spotkanie grupy "Ten sam Duch"

Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą modlić się wspólnie w intencji wieczorów uwielbienia na spotkania modlitewne w środy po Mszy św. popołudniowej, o godzinie 18:00. Spotykamy się pod plebanią, a później przechodzimy do salki. Potrzebne każde ręce i serce. Szczęść Boże!

Internetowa społeczność Wieczorów Uwielbienia

Zachęcamy do uczestnictwa i współtworzenia z nami społeczności internetowej. Tworzymy społecznościowy portal dla Kościoła, podobny do powszechnie używanych portali typu: Facebook, czy Nasza Klasa. Nasz portal dedykowany jest Kościołowi i ma zbierać społeczność przy parafiach Kościoła Rzymskokatolickiego. Zapraszamy – bądźmy razem, dzielmy się dobrem.

Zarejestruj się. Wejdź na:
wspolnota.nwcb.pl  (lub kliknij obrazek obok)

Wsparcie przygotowań Wieczorów Uwielbienia

Zachęcamy i prosimy o wsparcie nas w organizacji Wieczorów Uwielbienia. Za ofiarowaną pomoc i wsparcie pragniemy zakupić nowe sprzęty – statywy do mikrofonów, mikrofony, mikser. Chcemy również wydrukować dobrej jakości śpiewniki, w których zamieścimy również treści ewangelizacyjne, świadectwa, informacje o wydarzeniach pielgrzymkach itp.

Można wesprzeć nas przez szybkie płatności:

Można również dokonać wpłaty dowolnej kwoty na konto naszej fundacji:

Fundacja Ad Maiorem Dei Gloriam – Harcerstwo Niepokalanej
IDEABANK – 86 1950 0001 2006 0081 4278 0003 (na organizację Wieczorów Uwielbienia w Uniejowie)
Bóg zapłać za każde wsparcie naszych działań. Szczęść Boże!

Wstawiennicy, intencje i modlitwa

Poznaliśmy grupę pielgrzymów rowerowych na Jasną Górę, wspólnie modlili się z nami w Uniejowie na Koronce do Bożego Miłosierdzia, prowadzą grupę wstawienników  modlących się w intencjach powierzonych im za pośrednictwem strony internetwej: wstawiennicy.pl
Grupą wstawienników opiekuje się Ks. Marek Bałwas (diecezja włocławska). Zachęcamy do powierzenia im swoich intencji. Można również zgłosić się jako osoba, która będzie modlić się za innych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Kopiowanie treści jest wyłączone.